Покрівельні та фасадні матеріали

Повернення товару

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Повернення коштів:
Розрахунок з покупцем за фактом повернення товару проводиться в повному обсязі на основі вартості на момент його покупки, з виключенням витрат, пов’язаних з доставкою товару покупцеві. Повернення коштів здійснюється тим самим способом, яким скористався замовник при оплаті замовлення.

Для юридичних осіб

Для повернення коштів, сплачених юридичною особою за безготівковим розрахунком, необхідно повідомити номер і дату сплаченого рахунку, а також вислати поштою оригінал листа з проханням про повернення коштів. Для більш швидкої обробки рекомендуємо вислати скан-копію листа на електронну адресу info@arembud.com.ua
Документи: Зразок листа для юридичної особи щодо повернення коштів

Для фізичних осіб

Для повернення коштів, сплачених фізичною особою готівкою або карткою, вам необхідно вислати на електронну адресу info@arembud.com.ua заяву про повернення коштів, а також надати документи про оплату: скан-копію або фото квитанції про оплату, банківський виписку або будь-яке підтвердження того, що платник саме ви.

Документи: Заява для фізичної особи про повернення коштів

Терміни

Згідно із Законом України “Про захист прав споживачів” (стаття 8, частина 7, абзац 3): Повернення коштів споживачеві здійснюється у день скасування замовлення або повернення товару покупцем. У випадку неможливості повернути гроші у день повернення товару або скасування замовлення, кошти повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше як протягом 7 днів.

 

Повернення

Повернення відбувається за адресою складу з якого відбувалось відвантаження, для малогабаритних товарів:
м. Київ, вул. Івана Виговського, 13

0
    0
    Корзина покупок
    Корзина пуста
    Телефонувати